KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16463029

nr 1646 3029

Kurt Heinonen

(1915-1983), Finland

Oljemålningar, 3 st, Signerade. Olja på duk, 42x34-41-74cm

Kurt Heinonen, född 1915 i Helsingfors, död 1983.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 30 september 2024
kl 20:43:54

27/9 15:09:03 1      Vinnande bud

Kurt Heinonen

Läs mer om Kurt Heinonen